mixuj to, miluj to!
menia pravidlá parfumérie!

O vôňach Solinotes

Vône SOLINOTES sú iné vône ako tie, ktoré bežne poznáte. Na pohľad sa nelíšia od iných vôní: majú krásne jednoduché a ligotavé flakóny, nádherné farby a predovšetkým prekrásnu vôňu. Ale takých vôní je veľa. Čím sú teda iné?

Ak používate nejakú vôňu dlhší čas, určite ste si všimli, že sú dni, kedy sa Vám táto vôňa nepáči. Jednoducho nemáte na ňu chuť či náladu a hľadáte si preto inú vôňu.

Vône SOLINOTES riešia tento problém temer do dokonalosti. SOLINOTES ponúkajú možnosť mixovať si rôzne vône navzájom akokoľvek sa vám páči, pričom si vytvoríte novú, vlastnú a unikátnu vôňu!

Filozofia vôní SOLINOTES

Solinotes sa narodili z jednoduchým cieľom, ponúknuť nové:

  • 100% pozitívne
  • 100% kreatívne a
  • 100% hravé vízie parfumérie

Solinotes sa chce odkloniť od bežnej ponuky a prístupu k parfumom. Je to výzva, aby ste si vybrali jedinečnosť, kreativitu a dostupnosť.

Unikátne vône SOLINOTES sú kolekciou štrnástich parfumových vôd a jednej toaletnej vody v objeme 50 ml, z nich šesť vôní môžete získať aj vo forme roll on v objeme 10 ml. Každý jeden výrobok je do posledného detailu vyrobený v Provance vo Francúzsku.

Každá vôňa je vytvorená tak, že dáva vyniknúť jednému kľúčovému tónu, čo sa vo francúzštine dá vyjadriť slovami „Soli – note“, jeden tón. Takže skupina pätnástich jednotlivých tónov znamená v preklade SOLINOTES. Je to mimoriadne kreatívny a hravý koncept. Každá vôňa sama o sebe je úžasnou kompozíciu ušľachtilých a vyhľadávaných esencií francúzskej parfumérie.

Všetko zbytočné bolo odstránené, ostal len základ: vysoko kvalitný parfum!

Preto sa vône môžu používať samostatne alebo sa MIXUJÚ medzi sebou s ostatnými vôňami z kolekcie. Takýmto spôsobom sa ocitáte priamo v srdci parfumérie. Je to originálny prístup k vôňam, ktorý pre Vás vytvára úplne nové možnosti s množstvom voňavých kombinácií, ktoré vyhovujú Vašej osobnosti, štýlu aj nálade.

Ak sa rozhodnete vytvoriť si vlastný mix z dvoch vôní Solinotes, urobte to v troch krokoch:

  • vyberte si dve vône, ktoré chcete mixovať.
  • Nastriekajte si prvú vôňu na pokožku a potom na to isté miesto nastriekajte druhú vôňu. Tento proces voláme vrstvenie. Takto vône spojíte.
  • Práve ste si vytvorili svoj nový, unikátny parfum!

Neskôr môžete meniť poradie nastriekania prvej a druhej vône, čo má tiež vplyv na výslednú vôňu. Nezabudnite na to, že máte k dispozícii ešte ďalšie nádherné vône na hranie a kombinovanie. Vytvorte si svoju zbierku, svoju domácu parfumériu. Parfumové vody sú vysoko kvalitné a vydržia Vám dlho po nastriekaní. Pre každý Váš deň!

Na Slovensku sa predávajú exkluzívne v predajniach dm – drogerie markt!

Vyskúšajte vône Solinotes a hrajte sa s ich tónmi v súlade s vašou náladou.