mixuj to, miluj to!
menia pravidlá parfumérie!

Často kladené otázky

Čím sú vône SOLINOTES výnimočné?

Vďaka jednoduchosti zloženia a jeho ušľachtilým zložkám sú francúzske parfumy SOLIONOTES vysoko kvalitné. Všetky esencie a zložky vôní sú vytvorené vo Francúzsku v meste Grasse, ktoré je považované za hlavné mesto svetovej parfumérie. Vône SOLINOTES ponúkajú možnosť mixovať vône navzájom, ale aj používať ich jednotlivo. Tento nový prístup k parfumérii dáva ženám možnosť vniknúť do srdca samotnej tvorby vône. Ponúkajú zábavu a individuálny zážitok a tým vytvárajú pocit jedinečnosti.

Je možné ich mixovať / kombinovať / medzi sebou?

Áno, vône SOLINOTES ponúkajú možnosť mixovať vône navzájom, ale aj používať ich jednotlivo. Tento nový prístup k parfumérii dáva ženám možnosť vniknúť do srdca samotnej tvorby vône. Ponúkajú zábavu a individuálny zážitok a tým vytvárajú pocit jedinečnosti.

Ako presne sa vône SOLINOTES mixujú?

Vône sa mixujú v troch krokoch:

  • Vyberte si 2 vône, ktoré chcete mixovať
  • Nastriekajte si ich obidve na miesto na pokožke, čím obe vône spojíte
  • Vytvorili ste si svoju unikátnu vôňu

Nájsť jednu vôňu, ktorá by bola vhodná pre všetky príležitosti je veľmi ťažké, možno až nemožné. Práve preto by ste vždy mali vlastniť viacero vôní a vyberať si vždy tú najvhodnejšiu kombináciu!

Môžu vône SOLINOTES ovplyvniť moju náladu?

Jednoznačne áno. Vône SOLINOTES Vám pomôžu uvoľniť sa, ale môžu Vás aj upokojiť. Správne vybraté vône a ich kombinácie povzbudia Vaše zmysly a zlepšia Vám náladu. Vyskúšajte s ktorou kombináciou sa budete cítiť prirodzene a zároveň jedinečne.

Kde ich dostanem kúpiť?

Celu kolekciu vôní SOLINOTES dostanete exkluzívne v predajniach dm – drogerie markt. Pri všetkých vôňach nájdete tester a môžete si vyskúšať, ktorá vôňa Vám bude vyhovovať. Potom si k nej následne môžete dokúpiť ďalšie vône a mixovať si ich podľa svojej nálady. MIXUJ TO – MILUJ TO.