mixuj to, miluj to!
menia pravidlá parfumérie!

Blog

Články o francúzskych parfumových a toaletných vodách SOLINOTES, roll on-och a tiež mixoch vôní.

Najčastejšie kľúčové slová: parfumové vody toaletné vody informácie

Nádherné vône určené pre každý Váš deň!

Solinotes - Mixuj to, miluj to!

Naša vôňa a vôňa našich blízkych zohráva v našom živote veľmi dôležitú úlohu. Od prvej chvíle po narodení sme podľa vône spoznávali svoju mamu. Vôňa nám pomáha pri rozoznávaní vecí okolo nás, veľmi rýchlo začneme chápať čo je pre nás dobré, čo nám vonia.

Vôňa nás vodí za nos celý náš život!

Náš nos má rozhodujúce slovo aj pri výbere partnera. Len ak nám niekto „dobre vonia“ pociťujeme túžbu spoznať ho bližšie. Najradšej sa obklopujeme ľuďmi, ktorých vôňa je nám príjemná. Tieto vnemy spracováva naše podvedomie rovnako ako podvedomie našich blízkych spracováva podvedome našu vlastnú vôňu. Nemali by sme sa o túto našu vôňu viac starať?

Ak používate nejakú vôňu dlhší čas, určite ste si všimli, že sú dni, kedy sa Vám táto vôňa nepáči. Jednoducho nemáte na ňu chuť a dáte si preto inú vôňu.

Možno Vy osobne alebo niektorá Vaša priateľka to vyriešila veľmi jednoducho: máte doma viac vôní - minimálne dve alebo viac. Vône striedate podľa toho, ako sa práve cítite alebo čo sa Vám práve páči.

Tu sme pri koreni veci, ktorú sme načali na začiatku. Vône Solinotes riešia tento problém temer do dokonalosti. Solinotes ponúkajú možnosť miešať vlastné vône navzájom akokoľvek sa vám páči, pričom si vytvoríte novú, vlastnú a unikátnu vôňu.

Vône SOLINOTES sú kolekciou štrnástich parfumových a jednej toaletnej vody v objeme 50 ml, z nich šesť vôní môžete získať aj vo forme roll on v objeme 10 ml. Každý jeden výrobok je do posledného detailu vyrobený v Provance vo Francúzsku spoločnosťou, ktorá vytvára originálne parfumy od roku 1934.

Každá vôňa je vytvorená tak, že dáva vyniknúť jednému kľúčovému tónu, čo sa vo francúzštine dá vyjadriť slovami „Soli – note“, jeden tón. Takže skupina pätnástich jednotlivých tónov znamená v preklade SOLINOTES. Je to mimoriadne kreatívny a úspešný koncept.

Každá vôňa sama o sebe je úžasnou kompozíciu ušľachtilých a vyhľadávaných esencií parfumérie. Preto sa vône používajú samostatne alebo sa MIXUJÚ medzi sebou s ostatnými vôňami z kolekcie, čím si vytvoríte vlastnú zbierku vôní. Takýmto spôsobom budete priamo vtiahnutá do srdca parfumérie. Je to originálny prístup k užívaniu vôní, ktorý vytvára úplne nové možnosti.

Ak sa rozhodnete zmiešať dve vône Solinotes, urobte to v troch krokoch:

  • vyberte si dve vône, ktoré chcete mixovať.
  • Nastriekajte si prvú vôňu na pokožku a potom na to isté miesto nastriekajte druhú vôňu. Tento proces voláme vrstvenie. Takto vône spojíte.
  • Práve ste si vytvorili svoj nový, unikátny parfum!

Nezabudnite na to, že máte ešte k dispozícii ďalších trinásť nádherných vôní na hranie a kombinovanie. Vytvoríte si svoju zbierku, svoju domácu parfumériu. Vône sú vysoko kvalitné a vydržia Vám dlho po nastriekaní!

Vône Solinotes sa predávajú na piatich kontinentoch a v päťdesiatich krajinách sveta. Na Slovensku sa predávajú exkluzívne v predajniach dm – drogerie markt!

Vyskúšajte vône Solinotes a hrajte sa s ich tónmi v súlade s vašou náladou. Takže: SOLINOTES PARIS MIXUJ TO, MILUJ TO!