mixuj to, miluj to!
menia pravidlá parfumérie!

Blog

Články o francúzskych parfumových a toaletných vodách SOLINOTES, roll on-och a tiež mixoch vôní.

Najčastejšie kľúčové slová: parfumové vody toaletné vody informácie

Chrumkavá a šťavnatá vôňa granátového jablka

Vieš s akou vôňou ju mixovať?

Granátové jablko poznáme už od čias staroveku. Je opradené legendami a pre svoj exotický vzhľad a lahodnú chuť je spájané so zdravím, láskou a zmyselnosťou. Vo vnútri tvrdej červenej šupky nájdeme osviežujúcu a silne voňajúci dužinu.

Kolekcia SOLINOTES si teda právom vybrala do jednej zo svojich vôní ako základný tón práve esencie z plodov granátového jablka. Vybrala z jeho šťavnatej dužiny to najlepšie a vytvorila skutočne jedinečnú vôňu. Parfumovú vodu s vôňou granátového jablka.

Končí leto, dozrievajú krásne plody granátového jablka. Je chutné, zdravé a lahodné. Jeho opojná vôňa Vás zahalí do jemných tónov orientu. Patrí k ťažším sladkým ovocným vôňam a v kombinácii s čiernou ríbezľou a pižmom vytvorí príjemnú a zmyselnú vôňu, ktorá Vás naplní energiou a bude Vás sprevádzať po celý deň.

Kolekcia vôni SOLINOTES PARIS je založená na princípe mixovania vôní. Nový úspešný koncept Vám ukáže, ako si vytvoriť svoju jedinečnú vôňu. Mixujte vôňu granátového jablka s vôňou ruže a božská vôňa je na svete! A čo tak skúsiť mix granátové jablko a vôňa figových kvetov? Pôvabnejšiu vôňu nenájdete!

Mixuj to – miluj to!